Produkty Badania Misja Wsparcie Znajdź sklep
Wkładki laktacyjne na dzień i na noc
Wkładki laktacyjne na dzień i na noc
54,00 pln

Oczekujemy na dostawę towaru

Opis produktu

Ulotka

Całodobowa ochrona oraz maksymalny komfort dla matek karmiących

Chłonny materiał podszewki usuwa wilgoć, dzięki czemu odczuwasz suchość i wygodę przez długi czas. Wodoodporny spód wkładki chroni ubrania przed przedostaniem się wyciekającego mleka z piersi, tak więc nigdy więcej nie doświadczysz plam na ubraniach!
Samoprzylepne paski utrzymują wkładkę bezpiecznie na odpowiednim miejscu, a jej dyskretny kształt dopasowuje się do kobiecej piersi. Nikt nie zauważy, że nosisz wkładkę laktacyjną.
Każda wkładka w opakowaniu jest dodatkowo oddzielnie zapakowana w woreczek, dzięki czemu zapewniona jest higiena w każdym miejsci, zarówno w domu jak i poza nim. Wystarczy, że wsumiesz ją do torby i jesteś gotowa na cały dzień.

Całodobowa ochrona
Opakowanie zawiera 40 ultracienkich wkładek na dzień, które zapewniają wygodę i suchość przez cały dzień, oraz 20 superchłonnych wkładek na noc dla dodatkowej ochrony w nocy.

Szczelne
Absorbent lining pulls moisture away so you stay dry and comfortable and waterproof backing protects breast milk from reaching your clothing, so no more leak stains!

Chłonna podszewka usuwa wilgoć, dzięki czemu na długo cieszysz się uczuciem suchości, a wygodne, wodoodporne materiał chroni ubrania przedostaniem się wyciekającego mleka z piersi mleko z piersi!

Samoprzylepne
Wkładki laktacyjne nanobébé wyposażone są w samoprzylepne paski, dzięki czemu zawsze pozostają na swoim miejscu. Dwa paski samoprzylepne utrzymują bezpiecznie wkładkę bezpiecznie, a jej dyskretny kształt dopasowuje się do twojej piersi. Nikt nie zauważy, że nosisz wkładkę.

W podróży
Codzienność jest wypełniona po brzegi rożnymi zajęciami, więc wygoda jest koniecznością! Każda z wkładek nanobébé jest pakowana osobno w indywidualny woreczek i jest jednorazowa

Ultra miękkie i wygodne w użytkowaniu na co dzień. Bezpieczne zarówno dla mam jak i ich dzieci.

Główna zawartość: Włóknina, wata, SAP, bibuła, PE