Produkty Badania Misja Wsparcie Znajdź sklep
KUP TERAZ PRODUKTY ZOBACZ FILM

KONTYNUUJ SWOJĄ PODRÓŻ KARMIENIA PIERSIĄ ...

Opatentowana konstrukcja butelki nanobébé poprawia cały proces związany z karmieniem niemowlaków mlekiem matki.
Przez cały proces od odciągania, poprzez przechowywanie aż do podgrzewania i karmienia – to nanobébé chroni pokarm, zachowuje jego wartości odżywcze i daje dziecku doświadczenie ustępujące jedynie karmieniu piersią.

ZACHOWANIE SKŁADNIKÓW ODŻYWCZYCH MLEKA MATKI

CHŁODZENIE I PRZECHOWYWANIE

Bakterie w żywności mnożą się szybciej, gdy są przechowywane w temperaturze pokojowej.
Dobrze jest schłodzić pokarm tak szybko, jak to możliwe, aby wartości immunologiczne w nim zawarte były bardziej ukierunkowane na odżywianie dziecka niż na zwalczanie rozwoju bakterii.
Mleko matki rozprzestrzenia się cienko po powierzchni butelki, dzięki temu pokarm jest w stanie schłodzić się i podgrzać 2-3 razy szybciej niż w standardowych butelkach.
Konstrukcja butelek nanobébé pozwala na łatwe układanie ich jedna na drugiej - w stos, co pomaga zaoszczędzić miejsce w lodówce lub zamrażarce oraz śledzić kolejność odciągania mleka.
Do każdej butelki dołączona jest nakrętka na butelkę.

PODGRZEWANIE

Teraz Ty albo ktoś inny opiekujący się dzieckiem może szybko i bezpiecznie podgrzać pokarm w odpowiedniej temperaturze, a następnie niezwłocznie nakarmić dziecko bez niszczenia cennych wartości odżywczych, które mogłyby zostać utracone z powodu przegrzania mleka.
Przyspiesz czas przygotowania pokarmu do karmienia bez narażania go na działanie szkodliwych temperatur.

KARMIENIE

ŁĄCZY FUNKCJE PIERSI I BUTELKI

Dzięki przypominającej kształt piersi butelce do karmienia marki Nanobébé łatwiej jest łączyć karmienie piersią i butelką.
Mleko w naszej butelce ogrzewa się 2 razy szybciej niż w standardowych butelkach, szybciej zaspokajając głód dziecka.

WCZEŚNIEJSZE SAMODZIELNE PICIE MLEKA

Twoje dziecko pokocha butelkę nanobébé.
Jej kopułowa forma i wklęsła podstawa sprawiają, że idealnie nadaje się do malutkich dłoni dziecka, dzięki czemu nawet kilkumiesięczne niemowlęta mogą z łatwością ją przytrzymać i samodzielnie pić mleko.

ANTYKOLKOWA

Butelka zaopatrzona jest w zaawansowany system odpowietrzania z dwoma otworami wentylacyjnymi zaprojektowanymi specjalnie w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia kolki u niemowląt.

ODCIĄGANIE

Do każdego opakowania z butelkami dołączony jest adapter do laktatora, dzięki któremu możesz odciągać mleko bezpośrednio do butelki nanobébé za pomocą większości laktatorów z wąską szyjką.
CZYSZCZENIE

Butelki można rozłożyć na części, a każdą jej część można myć w zmywarce, dzięki temu możesz zaoszczędzić czas.
Zobacz nasz film "Jak to zrobić"
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ