Produkty Badania Misja Wsparcie Znajdź sklep

Nie uznajemy kompromisów.
To rewolucja w karmieniu!

Zrewolucjonizowaliśmy branżę karmienia w 2006 roku, kiedy jako założyciele BornFree wprowadziliśmy pierwsze butelki dla niemowląt bez BPA. Teraz, połączywszy siły z zespołem pediatrów, konsultantów laktacyjnych i inżynierów biomedycznych, powróciliśmy, aby ponownie wstrząsnąć rynkiem dzięki pierwszej butelce dla niemowląt, która chroni najważniejsze wartości odżywcze mleka matki.

Innowacyjna butelka

Jako rodzice wiemy ile serca wkładają mamy, by zapewnić swoim pociechom wszystko, co najlepsze. Mleko matki niewątpliwie zapewnia maluszkom absolutnie najlepsze źródło pożywienia. Często w celu szybkiego podgrzania mleka do karmienia, opiekunowie nieświadomie narażają pokarm na szkodliwe działanie wysokiej temperatury lub pozostawiają mleko w temperaturze pokojowej zbyt długo. Potrzebne było rozwiązanie – celem było stworzenie butelki, w której mleko ogrzewałoby się szybciej i nie traciłoby cennych wartości odżywczych. Tak narodziła się marka Nanobébé!

Unikalny geometryczny kształt butelek nanobébé udoskonala cały proces związany z karmieniem niemowlaków mlekiem matki – poczynając od odciągania mleka, poprzez przechowywanie, aż do podgrzewania i karmienia. Przez cały ten proces to butelka chroni mleko, aby zachowało swoje pierwotne wartości odżywcze. Dla zespołu nanobébé zdrowie dzieci jest najważniejsze. Celem marki jest pomaganie mamie, tacie i innym opiekunom w przestrzeganiu najwyższych standardów zdrowia poprzez karmienie dzieci mlekiem matki najdłużej jak się da.

Rewolucja w karmieniu

Pragniemy być pierwszym wyborem dla współczesnej matki karmiącej piersią. Podejmowane przez nas decyzje dotyczące rozwoju produktów opierają się na naszym cennym doświadczeniu, zarówno jako rodzice, jak i weterani branży, oraz naszemu zaangażowaniu w zdrowie dzieci. Począwszy od pojemnika do podgrzewania butelek, poprzez sterylizatory, aż po torebki do przechowywania mleka, tworzymy produkty, które zapewniają bezpieczne i zdrowe karmienie, bez uszczerbku dla komfortu i stylu. Nasz elegancki i nowoczesny system skoncentrowany na zdrowiu jest niezbędny dla mam karmiących piersią, ich rodzin, a przede wszystkim ... dziecka.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ